Назад

Apple почала продавати відновлені новітні Watch Series 6 і Watch SE

ИсточникУкраїнський телекомунікаційний портал

Apple почала продавати відновлені версії своїх новітніх розумних Watch Series 6 і Watch SE. Обидва пристрої були анонсовані у вересні минулого року. Ціни на відновлені Serries 6 починаються від $339, що на $60 нижче вартості аналогічного нового пристрою. Вартість Watch SE стартує з $239, що на $40 менше, ніж ціна нового годинника. Тобто, економія вельми відчутна.

Варто відзначити, що зазначені ціни відповідають базовим моделям. Чим більш просунуту модифікацію вибере користувач, тим більш відчутною буде економія. Наприклад, при покупці відновлених Watch Series 6 в корпусі з нержавіючої сталі покупець заплатить на $100 менше ніж при покупці аналогічного нового пристрою.

macrumors.com

Все офіційно відновлені пристрої Apple, включаючи розумні годинники, ретельно тестуються, очищаються, переупаковуються в нову коробку і комплектуються новими аксесуарами. Відновлені Apple Watch поставляються з такою ж річною гарантією, що і новий продукт, що робить їх гарним вибором для користувачів, що бажають заощадити. Джерело