Назад

HarmonyOS 2.0 & Android з EMUI 11: порівняли роботу двох операційних систем

ИсточникУкраїнський телекомунікаційний портал

Huawei офіційно заявила про те, що HarmonyOS 2.0 стане доступна для користувачів в якості оновлення по повітрю на початку червня – і багато хто вже з нетерпінням чекають епохальну заміну Android. Але поки до її випуску ще цілий місяць, можна розважити себе переглядом пізнавального відеоролика: в ньому порівнюється швидкість запуску додатків в HarmonyOS 2.0 і в Android з EMUI 11.

На цьому відео праворуч – Huawei Mate X2 під керуванням HarmonyOS 2.0 Developer Beta 3 (третя бета – це остання передфінальна версія ОС), а зліва Huawei Mate 40 Pro з класичної поки ще зв’язкою у вигляді Android і EMUI 11. Користувач черзі запускає програми і, в цілому, по швидкості їх роботи особливих відмінностей немає.

Тільки модель в HarmonyOS один раз помітно запнулася, але в цей час на екрані відображалася реклама, якої в разі Mate 40 Pro чомусь не було. Так що боятися переходу на HarmonyOS 2.0 не варто – продуктивність повинна залишитися на колишньому рівні. А ось автономність смартфонів може навіть трохи підрости. Джерело