Назад

iPhone з 8-дюймовим гнучким екраном вийде в 2023 році

ИсточникУкраїнський телекомунікаційний портал

Apple працює над випуском складного iPhone з 8-дюймовим гнучким OLED-дисплеєм QHD+ в 2023 році, заявив сьогодні аналітик Apple Мінг-Чі Куо (Ming-Chi Kuo) в своєму свіжому прогнозі для інвесторів.

Ми прогнозуємо, що Apple, швидше за все, випустить складаний iPhone з 8-дюймовим гнучким OLED-дисплеєм QHD+ в 2023 році, при цьому SDC буде ексклюзивним постачальником дисплеїв, а Samsung Foundry – ексклюзивним постачальником DDI. Поставки складних iPhone досягнутий 15-20 мільйонів одиниць в 2023 році. Ми очікуємо, що складні iPhone використовуватимуть сенсорне рішення TPK на основі срібних нанодротів, оскільки воно має ряд переваг в порівнянні з технологією SDC Y-Octa.

Куо прогнозує, що складні смартфони стануть незамінними для всіх основних брендів смартфонів і прискорять наступний «цикл суперзамени» для моделей високого класу. Він вважає, що Apple має хороші можливості для того, щоб стати найбільшим постачальником складних смартфонів. За словами Куо, в 2023 році Apple поставить від 15 до 20 мільйонів складних iPhone.

В даний час складні смартфони позиціонуються як продукт, що поєднує смартфон і планшет. Але ми вважаємо, що складаний смартфон – лише один з додатків складаний конструкції. Ми прогнозуємо, що складні пристрої в майбутньому стирають сегменти продуктів між смартфонами, планшетами та ноутбуками. Завдяки своїй крос-продуктової екосистемі і переваг в дизайні обладнання Apple стане найбільшим переможцем у новій тенденції складних пристроїв.

Куо каже, що Apple вже використовує срібну нанопроволоку для сенсорного інтерфейсу HomePod, що дозволяє Apple «освоювати технологію» з меншими витратами при невеликих обсягах виробництва. Джерело