Назад

Перші живі фото Apple iPad Pro і iPad mini 6

ИсточникУкраїнський телекомунікаційний портал

Вчора в Мережі опублікували живі фотографії нових моделей планшетів iPad. Джерело додає, що на зображеннях показані iPad Pro з екранами діагоналлю 12,9 і 11 дюймів, а також новий iPad mini 6. Права та ліва рамки планшета iPad mini 6 стали вже, однак він зберіг велику верхню рамку і підборіддя. Крім того, в планшеті залишилася кнопка Home. Згідно з повідомленнями, iPad mini 6 матиме 8,4-дюймовий дисплей, а також одинарну основну камеру.

Нові планшети iPad Pro будуть оснащені новітньою однокристальної системою Apple A14X, яка по продуктивності буде на рівні мобільної платформи Apple M1, що дебютувала в кінці минулого року в нових MacBook і Mac mini. Також iPad Pro отримає дисплей mini-LED, який буде яскравіше і контрастніше, ніж екран попереднього iPad Pro. Планшети отримають потрійну основну камеру.

Нарешті, нові iPad Pro отримають роз’єм Thunderbolt, який дозволить підключати монітори, зовнішні накопичувачі і інші периферійні пристрої, при цьому по швидкості він буде набагато швидше, ніж USB-C. Apple випустить нові iPad mini 6 і iPad Pro, імовірно, 13 квітня. Джерело