Назад

Вчені розповіли про вплив зайвої ваги на тяжкість перебігу COVID-19

ИсточникУкраїнський телекомунікаційний портал

Британські вчені вивчили зв’язок між індексом маси тіла (ІМТ) і перебігом коронавірусної інфекції і прийшли до висновку, що зайва вага провокує ризики важкої форми захворювання. Результати дослідження були опубліковані в науковому журналі The Lancet Diabetes & Endocrinology.

Фахівці вивчили в загальномедичній базі QResearch дані майже семи мільйонів британців, у яких COVID-19 виявили в період першої хвилі, що спостерігалася з січня по квітень 2020 року. Дослідники з’ясували, що люди з ІМТ вище 23 мали підвищені ризики важкої форми коронавіруса і смерті. При цьому кожна наступна одиниця індексу збільшувала ймовірність госпіталізації на п’ять відсотків, а ризик лікування в інтенсивній терапії – на десять відсотків. Таким чином, навіть невелика зайва вага, незалежно від наявності у людини діабету, може привести до ускладнень.

Також вчені встановили, що вплив надмірної ваги на ступінь тяжкості COVID-19 в більшій мірі характерний для молодих пацієнтів у віці від 20 до 39 років. Ризик госпіталізації при коронавірусі в цій віковій групі зі збільшенням кожної одиниці ІМТ підвищується на дев’ять відсотків. В 40-59 років – на вісім відсотків, 60-79 – на чотири відсотки, старше 80 – на один відсоток.

За словами керівника дослідження доктора Кармен Пьернас (Carmen Piernas) з Оксфордського університету, після 80 років вага практично не впливає на ймовірність розвитку важкої форми COVID-19.

«Ці результати показують, що політика вакцинації повинна віддавати пріоритет людям з ожирінням, особливо зараз, коли вакцина поширюється серед більш молодих вікових груп», – підкреслила вона.

Відзначається, що знижений ІМТ також несприятливо впливає на перебіг коронавіруса. Фахівці порекомендували з метою профілактики ускладнень при COVID-19 позбавиться від зайвої ваги, але не перестаратися з цим.

«Достеменно невідомо, чи знижує втрата ваги ризик важкого результату COVID-19, але це цілком можливо. До того ж це, безумовно, несе користь здоров’ю – зокрема, знижується ймовірність розвитку діабету другого типу, раку і деяких інших захворювань», – заявив учасник дослідження професор Пол Авеард (Paul Aveyard).