Назад

Відомий криптоентузіаст не радить зв’язуватися з Dogecoin

ИсточникУкраїнський телекомунікаційний портал

На цьому тижні багато топових криптовалют, що падали весь минулий тиждень, почали відігравати падіння. Кращу динаміку демонструє Dogecoin – за останні сім днів вона додала 45% вартості і торгується зараз на позначці приблизно 0,38 долара. Однак далеко не всі вірять у світле майбутнє Dogecoin.

До числа Dogecoin-скептиків належить Майкл Новограц (Michael Novogratz) – досить помітна фігура в середовищі криптоентузіастів. Він – колишній власник інвестиційної компанії Fortress Investment Group, а нині генеральний директор Galaxy Investment Partners, яка активно інвестує в Bitcoin і Ethereum. І ось якраз Новограц радить не купувати, а, навпаки, продавати Dogecoin.

«Я не думаю, що слід купувати Dogecoin, але є багато неосвічених інвесторів, які хочуть брати участь в цьому періоді буму Dogecoin», – такою є думка кріптоентузіаста.

Чому Dogecoin потрапив в немилість Новограца – незрозуміло, можливо, його просто не радує той факт, що Bitcoin, в який активно вкладається очолювана ним Galaxy Investment Partners, зростає не так активно. Проте, Ілон Маск (Elon Musk) c ним явно не погодився б: глава Tesla вже неодноразово зізнавався в любові Dogecoin і навіть обіцяв його запустити на Місяць. Власне, в чималому ступені зростання курсу Dogecoin в цьому році обумовлений заявами Маска. За такі словесні інтервенції на нього вже хочуть подавати в суд: багато хто вважає, що Маск, який має величезну базу передплатників в Twitter і є популярною медійної особистістю, таким чином маніпулює курсами криптовалюта. Джерело